Темный стиль
Сайт: Новости, Приложение, Помощь, Регламент, Политика конфиденциальности, Контакт, Настройка файлов cookie
Обо мнеCROSSDRESSER, fetyszysta, raz facet, raz facetka
Poważnych zapraszam na fejsa lub insta...
Na tyle mam najebane w głowie, że z reguły nie opowiadam się za którąś ze stron, czyli dla mnie nie ma tylko białego albo czarnego, różowego albo niebieskiego, dziewczynka albo chłopiec, hetero albo gej, czyli niebinarne 0 albo 1. Z reguły pomiędzy regułami, unikając procedur, z reguły kierunek pod prąd, dyskutując z systemowym narzutem 'normalności'... zatem, więc nawiązując erotycznie: lubię liznąć cipkę jak i kutasa...Tak, tak... wiem, że to określenie to 'normalne' BI... Co realnie rzecz ujmując, jest zdecydowanie moją częstszą ekspresją, lecz są też momenty gdy płynę dalej, co zresztą tu widzisz. Ot takie zaburzenie twardych zasad i faktów, coś jak ze sztuką - subiektywna kwestia odbioru. Hihi haha
... Tylko kiedy tak naprawdę jestem sobą?
Kiedyś wydawalalo mi się, że niemożliwym jest aby funkcjonował oksymoron-'prawicowy gej', czy homofobiczny krypto gej, który gardzi innymi, mniej podobnymi. Kiedyś wydawało mi się, że taka ignorancja i tworzenie barier, podziałów wśród społeczności otwartej i przyjaznej (gay to przymiotnik nawiązujący do stanu szczęśliwości) bynajmniej nie agresywnej narracji. Żal mi ludzi których poglądy mocno ograniczają wszelaką wolność, szczególnie tą umysłową i poznawczą!
Jesli Ci się podoba moja ekspresja i chcesz zobaczyć więcej zdjęć, a sam ich nie pokazujesz-użyje czegoś co pojawiło się na mojej drodze szkolnej edukacji... :
... quid pro quo
Jeśli bardzo chcesz napisać, a nie możesz... Znajdź mnie na twarzo książce, dane do wyszukania gdzieś tu znajdziesz
Szukam nie szukam:
No, ewentualnie...:
admirera
przyjaciela
pewnego, zdrowego kolegi do sexu, przyjaźni, gry w Fifę z patykiem w palcach,
Takiego który lubi pedałować i ma tandem... ;) jak nie, to ja swój rower mam
Takiego dla którego lokum nie jest problemem i nie skomle bo nie ma lokum i nie wie co ma zrobić. Facet wie co ma zrobić, jeśli kilka złotych na zrzutkę na hotel to problem-to nie facet, a dziad, pierdoła życiowa i nygus. Tak wiem, czasem są sytuacje które zmieniają nasze życie, ale to cykle które mijają, a jeśli trwają wiecznie to patrz zdanie poprzednie?
Kogoś kto chciałby kolegować z obiema wersjami mnie.
Taki wymarzony Pan dla tej suczki jest troszkę starszy, większy, z odpowiednim "inteligenckim" podejściem do życia ...
... są tacy?
Jesli widzę tylko hej, hejka, czy inne witaj bez niczego wiecej=olewka
Jesli proponujesz spotkanie na wstepie=olewka
Sztampa=olewka
Błędy ortograficzne=olewka
Jak uznasz ze to wyniosłość, to jesteś w błędzie i się nie zrozumiemy. Proszę nie marnuj czasu i nie zawracaj dupy!
Poważnych zapraszam na fejsa lub insta...
Na tyle mam najebane w głowie, że z reguły nie opowiadam się za którąś ze stron, czyli dla mnie nie ma tylko białego albo czarnego, różowego albo niebieskiego, dziewczynka albo chłopiec, hetero albo gej, czyli niebinarne 0 albo 1. Z reguły pomiędzy regułami, unikając procedur, z reguły kierunek pod prąd, dyskutując z systemowym narzutem 'normalności'... zatem, więc nawiązując erotycznie: lubię liznąć cipkę jak i kutasa...Tak, tak... wiem, że to określenie to 'normalne' BI... Co realnie rzecz ujmując, jest zdecydowanie moją częstszą ekspresją, lecz są też momenty gdy płynę dalej, co zresztą tu widzisz. Ot takie zaburzenie twardych zasad i faktów, coś jak ze sztuką - subiektywna kwestia odbioru. Hihi haha
... Tylko kiedy tak naprawdę jestem sobą?
Kiedyś wydawalalo mi się, że niemożliwym jest aby funkcjonował oksymoron-'prawicowy gej', czy homofobiczny krypto gej, który gardzi innymi, mniej podobnymi. Kiedyś wydawało mi się, że taka ignorancja i tworzenie barier, podziałów wśród społeczności otwartej i przyjaznej (gay to przymiotnik nawiązujący do stanu szczęśliwości) bynajmniej nie agresywnej narracji. Żal mi ludzi których poglądy mocno ograniczają wszelaką wolność, szczególnie tą umysłową i poznawczą!
Jesli Ci się podoba moja ekspresja i chcesz zobaczyć więcej zdjęć, a sam ich nie pokazujesz-użyje czegoś co pojawiło się na mojej drodze szkolnej edukacji... :
... quid pro quo
Jeśli bardzo chcesz napisać, a nie możesz... Znajdź mnie na twarzo książce, dane do wyszukania gdzieś tu znajdziesz
Szukam nie szukam:
No, ewentualnie...:
admirera
przyjaciela
pewnego, zdrowego kolegi do sexu, przyjaźni, gry w Fifę z patykiem w palcach,
Takiego który lubi pedałować i ma tandem... ;) jak nie, to ja swój rower mam
Takiego dla którego lokum nie jest problemem i nie skomle bo nie ma lokum i nie wie co ma zrobić. Facet wie co ma zrobić, jeśli kilka złotych na zrzutkę na hotel to problem-to nie facet, a dziad, pierdoła życiowa i nygus. Tak wiem, czasem są sytuacje które zmieniają nasze życie, ale to cykle które mijają, a jeśli trwają wiecznie to patrz zdanie poprzednie?
Kogoś kto chciałby kolegować z obiema wersjami mnie.
Taki wymarzony Pan dla tej suczki jest troszkę starszy, większy, z odpowiednim "inteligenckim" podejściem do życia ...
... są tacy?
Jesli widzę tylko hej, hejka, czy inne witaj bez niczego wiecej=olewka
Jesli proponujesz spotkanie na wstepie=olewka
Sztampa=olewka
Błędy ortograficzne=olewka
Jak uznasz ze to wyniosłość, to jesteś w błędzie i się nie zrozumiemy. Proszę nie marnuj czasu i nie zawracaj dupy!
Я ищу
Лиц пола:Женщина, Мужчина, Пара, Транссексуалы
С целью:Случайный знакомый, Реальная встреча, Секс без обязательств, Прочные отношения
Возраст:от33до60лет
Предпочтения
Данные
Имя:JoannaCross
Язык:Польский
Рост:190 cm
Типаж:Обычное
Знак Зодиака:Козерог
Алкоголь:Мне нравится
Сигареты:Не курю
Образование:Высшее
Добавил новое частное фото.
Добавил новое частное фото.
Добавил новое частное фото.
Добавил новое частное фото.
Добавил новое частное фото.
Добавил новое частное фото.
Добавил новое частное фото.
Добавил новое частное фото.
Добавил новое частное фото.









