Темный стиль
Сайт: Новости, Приложение, Помощь, Регламент, Политика конфиденциальности, Контакт, Настройка файлов cookie
Обо мнеLubie facetow obojetnie jakich byle byli aktywni,pisac,Czestochowa,Wielun,Pajeczno😜.Jak jest ktos z Czewy to piszcie bez obaw dyskrecja z obu stron a z checia oddam sie😜wiek bez znaczenia alby byl aktywny facet a odpisze na kazdy wpis,Spragniony kutasa okolice Dzialoszyna czewa😜.Pajeczno,Wielun zapraszam smialo😍.Szukam faceta z czewy do regularnych spotkan z lokum wiek nie wazny aby byl aktywny piszcie bez obaw moga byc ksieza i klerycy tylko czewa😜.Moze ktos z Pajeczna,Wielunia sie odezwie i umowi na spotkanie mobilni.19.05.do 22.05 bede w Czewie mozecie dwonic w tych dniach wieczorem a sie odezwie,tak ze szukam aktywa do spotkan i nie tylko wszystko do ustalenia z Dzialoszyna i okolic pisac smialo odpisze na kazdy esemes😍.chetni muscie podjechac bo nie mam auta,a moze ktos ma chate mieszka sam to z checia bym sie spotkal.reszta na priv.
Я ищу
Лиц пола:Мужчина
С целью:Реальная встреча, Секс без обязательств, Прочные отношения
Данные
Имя:MEZCZYZNA
Язык:Польский
Рост:172 cm
Типаж:Стройное
Знак Зодиака:Рыбы
Волосы:Блондин(ка)
Семейное положение:Свободен(на)
Дети:Нету
Алкоголь:Не пью
Сигареты:Мне нравится
Przytulonych dwuch facetów i patrzących w dal piękne uczucie już takich nie ma albo powyjezdzali
Może ktoś chętny do zapłodnienia mojej spragnionej szparki
Może ktoś teraz jest na żabim stawie lub za mostem odpisz
Siema może ktoś chętny tak w plenerze posiedzieć pogadać lub przy ognisku i się zabawić
Teraz jestem sam w domu
Siema jakieś spotkanie plenerowe żabi staw lub altany za mostem kto w temacie to się gdzie to pisać bo chyba wszyscy powyjezdzali w cieplejsze regionu.
Siema czy jest ktoś mobilny i chętny do spotkania w plenerze bo już niewiem co z wami się porobiło same hotelowe gwiazdy nikt w plener zima bed
Poddało by się co nieco ale nikogo nie ma
Siema bardzo chciał bym poznać spoko60 m z Pajeczna bo bardzo mi imponuje i ma piękny sprzęt co warto się nim zająć czy jest tak możliwość ja Bobrowniki ale bez lokum i auta .
Ktoś chętny na wieczór lubię duże jaja i grube kutasy mogę być Twój wieczorem pisz a będzie super