Background
Мужчина,37 лет,Ełk, Польша
45 6731 196
Последний раз онлайн: 23.06.2026, на сайте с:
Обо мнеPosiadam wiele atutów, a jednym z nich jest ten, że twoje największe zboczenie, sekret i zajawka szybko mogą stać się również moimi. Nie istnieje dla mnie tabu, a w życiu kręci mnie naprawdę wiele różnych niecodziennych i niepopularnych rzeczy i zachowań. Jedno jest pewne- nie zaskoczysz mnie niczym 😇 no chyba że otwartością!

Ponadto jestem zdrowym fizycznie i psychicznie, silnym i sprawnym młodym facetem, który chciałby (w końcu) zacząć doświadczać w życiu czegoś więcej niż tylko waniliowego, nudnego seksu bez większych emocji.
Nie palę (niczego) a piję rzadko. Dbam o wygląd i higienę tak bardzo, jak tylko to możliwe, lubię rower, spacery i seks pod każdą postacią. Stabilny emocjonalnie, szanujący granice, dane słowo i dyskrecje!
Я ищу
Лиц пола:Женщина, Мужчина
С целью:Случайный знакомый, Реальная встреча, Секс без обязательств, Прочные отношения
Возраст:до40лет
Данные
Имя:Jacek
Язык:Польский
Рост:180 cm
Типаж:Стройное
Знак Зодиака:Рак
Волосы:Брюнет(ка)
Семейное положение:В отношениях
Дети:Нету
Алкоголь:Выпиваю изредка
Сигареты:Не курю
Образование:Профессиональное
Ostryjebak91
Jestem wiecznie niewyżytym facetem z dużymi potrzebami i równie dużym i grubym sprzętem💦😈
Ostryjebak91
Kto chce go do zabawy🍆🍆
Snikersik84
Ja chcę 🍆💦🥵
Robaczek78
Ssałbym do końca
Lubiesieruchac1983
Idealny 👍🔥💦
Ostryjebak91
Obudzony....
Ostryjebak91
Kto go chce poczuć
Brunio
Pięknie ją suniesz 😀
BudowlaniecUni
Ja chcę. Lubię ostre ruchanie w dupę 💦🍆
Brunio
Ale bym dawał Ci dupy
Ostryjebak91
Zwisa
Ostryjebak91
Przed pracą mi się podniósł
Mazury50Elk
Super
WawaSuka
ojebał bym go
Ostryjebak91
Jestem mocno napalony
PASYWNYBAREBACK
Fajny
Armin22
Ssał bym 😈
Uni32Wro
Dawaj go :)
Ostryjebak91
Mazury50Elk
Piękny duży
IgorBe
Wypiąłbym sie ładnie na boku pod kołdrą zebys mi go wsunął i bzykał aż sie spuścisz w srodku. Albo mi na twarz jak wysunę język na kolanach.
Ostryjebak91
Добавил новое частное фото.
Ostryjebak91
Ktoś chce mojego do zabawy?
Mazury50Elk
Piękny
Verbo39
Brałbym calego
Armin22
Bardzo chętnie 😈