Темный стиль
Сайт: Новости, Приложение, Помощь, Регламент, Политика конфиденциальности, Контакт, Настройка файлов cookie


Обо мнеKtoś coś dziś wieczorkiem ? Jakiś trip po mieście czy maczek lub okolice ?
Nie powiem nie jeśli chciałbyś kupić mi VIP..., konto "Ostatnia" to mój profil, zapomniałam danych do logowania 😑.
Powoli odpisze bo spam....
Nie powiem nie jeśli chciałbyś kupić mi VIP..., konto "Ostatnia" to mój profil, zapomniałam danych do logowania 😑.
Powoli odpisze bo spam....
Данные
Язык:Польский
Знак Зодиака:Рыбы
Kto będzie na dniach Niepołomic ? :D
Ciepełko dziś
Ktoś coś w weekend ??
Kto na Juwenaliach ?
Leci kabarecik, jedziemy z koleżanką do Krakowa na koncert, nie mamy noclegu, a może było by fajnie :)


