Background
Мужчина,37 лет,Opole, Польша
10 285118
Последний раз онлайн: 25.06.2026, на сайте с:
Обо мнеObecnie Niemcy - Monachium. W Polsce woj. opolskie. Jestem tu bo lubię pooglądać fajne zdjęcia i poznawać ciekawych ludzi, a także żeby pokazać coś od siebie :P. Z przyjemnością poznam kobiety (chętnie dojrzałe, ale to nie warunek ;)), parki (mogą być bi) oraz facetów. Miałem tutaj już konto i wiem, że poznać tu realne osoby graniczy z cudem, jednak nie wykluczam spotkania jeśli poznam kogoś ciekawego :P Zapraszam do kontaktu. Mam już doświadczenie z dojrzałymi paniami również z parką czy zabawy z facetem :P. Dla mnie liczy się tu dobra zabawa. Nie jestem desperatem, nie spotykam się z każdym kto napisze. Wszystkie zdjęcia jakie posiadam są na profilu i czasem dorzucam nowe jak nadarzy się okazja.
Pozdrawiam i zapraszam do oceniania i komentowania zdjęć ;)

Uwielbiam również naturyzm i strefy FKK. Wygrzewać się w ciepłych wodach i saunach, a przede wszystkim pochodzić nago między innymi golaskami. Lubię tę swobodę, popatrzeć sobie i sam się pokazać :P
Я ищу
Лиц пола:Женщина, Мужчина, Пара, Транссексуалы
С целью:Случайный знакомый, Реальная встреча, Секс без обязательств
Возраст:от18до60лет
Данные
Имя:Arek
Язык:Польский
Рост:177 cm
Типаж:Стройное
Знак Зодиака:Козерог
Семейное положение:Свободен(на)
Дети:Нету
Алкоголь:Выпиваю изредка
Сигареты:Не курю
NagiPanicz
(Отредактировано)
Jest tak gorąco, że nago to najlepszy pomysł :P a jak to wyglada u was? Też lubicie przebywać nago? Zwłaszcza w większym gronie? :D
NagiPanicz
Ale gorąco. Siedzieć na golasa to najlepszy pomysł. Niestety kutas stoi i nie wiem co z tym zrobić? :P
NagiPanicz
Miałem taką ochotę, że nie mogłem się powstrzymać i musiałem sobie ulżyć. Chyba ktoś na przeciwko na to patrzył :P
NagiPanicz
(Отредактировано)
:P
NagiPanicz
:)
NagiPanicz
W końcu ciepło i można pochodzić na golasa :D
Zonatybi69
Zapraszam na turawe
NagiPanicz
W końcu robi się ciepło. Kto już był na golasa w plenerze? :P
Bob22
Byłem I to nie raz sprawdź w mej galerii
NagiPanicz
Jak mija dzień? Ja znów z twardym :P A jak u Was w spodniach? Mokro, ciasno? A może jesteś nago? Napisz. Chętnie pogadam ;)
NagiPanicz
Poznam / popiszę dzisiaj z miłą panią. Chętnie o pełniejszych kształtach, ale to nie warunek :P Ja bi.
NagiPanicz
Lubię chodzić na golasa :P