Background
Пара(Женщина 21 лет, Мужчина 20 лет),Dziwnów, Польша
1 397275
Последний раз онлайн: 23.06.2026, на сайте с:
Обо мнеJesteśmy parą w otwartym związku, Chłopak hetero / dziewczyna hetero.
Poszukujemy zaspokojenia swoich potrzeb oraz fantazji, Szukamy pary lub kobiety.

TYLKO KONKRETY. Jeśli piszecie głupie pytania czego szukamy albo coś podobnego to się nie dziwcie że nie ma odpowiedzi. Za oferty homoseksualne od razu blokujemy.

PANOWIE HOMO tylko znajomość online

PS. Jeśli panowie piszą mimo widełek wiekowych oraz mimo tego co jest zaznaczone w sekcji "Kogo szukamy" to prosimy o nie dziwienie się że ma opcji na spotkanie.
Я ищу
Лиц пола:Женщина, Пара
С целью:Случайный знакомый, Разовое приключение, Реальная встреча, Секс без обязательств, Прочные отношения
Возраст:до30лет
Данные
Имя:Daria и Krzysztof
Язык:Польский
Рост:167 и 198 cm
Типаж:Обычное и Стройное
Знак Зодиака:Терезы и Козерог
Волосы:Другое и Брюнет(ка)
Семейное положение:В свободных отношениях
Дети:Нету
Алкоголь:Не пью и Не пью
Сигареты:Мне нравится и Мне нравится
Образование:Профессиональное и Профессиональное
KrzysiekDaria
hejo jakis pan na kamerke?/daria
KrzysiekDaria
Panowie, serio jak wam jakąś kobieta odmówi to musicie wyzywać? Aż tacy desperaci tutaj?
KrzysiekDaria
faceci nie dodawajcie nas do znajomych!!!! nie przyjmiemy i tak. Jak juz to piszcie po co piszecie a nie hejka bo nie doczekacie sie odpowiedzi.
KrzysiekDaria
Добавил новое частное видео.
KrzysiekDaria
jakis pan na kam?/ daria
Robiert75
Hetny
Piotrek0pp
Zerknijcie na privka 😎🙂
KrzysiekDaria
Добавил новое частное фото.
KrzysiekDaria
(Отредактировано)
Hejka na jutro (niedziela) szukamy jednej dziewczyny. Oczywiście przed spotkaniem możemy porozmawiać na kamerce w 2 lub z w 3 ( z Krzyśkiem). spotkanie u nas w hotelu, hotel na każdym korytarzu ma kamery wiec spokojnie /Daria
KrzysiekDaria
PoKresce
😍 bonjorno kochsbi
Kubii30
Heja 24 lata pv?
ThePleasureOfLife
Niestety, nieco więcej niż 30 lat ;)
KrzysiekDaria
KrzysiekDaria
Jeśli już wysylacie zaproszenie to prosze napiszcie w jakim celu, bez tego nie będziemy przyjmować. Jesli ktos nie moze napisac to polubcie ten post i sie odezwiemy;)