Nie mój klimat BDSM:) . Nie spotykam się na jednorazowe przygody chętnie spotkam się bez dram i toksycznych emocji — z luzem, śmiechem i byciem sobą na 100%. :) 😀 cenie kulturę szacunek wesoła , sympatyczna , normalna , Ostrzegam – lubię śmiech, szczerość i dobrą energię. Jeśli masz uśmiech i odrobinę odwagi, zrób pierwszy krok. 😊